Wernisaż wystawy "Zestrojenie" - prace Wioletty Jocz

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Zestrojenie" - prace Wioletty Jocz,
który odbędzie się 28.06.2019 (piątek)
o godzinie 17:00 w Muzeum Regionalnym
w Świebodzinie.

ZESTROJENIE
to projekt artystyczny, który łączy elementy grafiki warsztatowej z tradycyjną fotografią.
Efektem tego działania są collage złożonez fragmentów kliszy fotograficznej
i naniesionych na nie rysowanych odręcznie grafik. Kolejnym procesem jest specyficzne naświetlanie skanerem pozostawiające fizyczny ślad charakterystyczny dla wszystkich prac.
Proces celowo pomija funkcję komputera, ograniczając ją jedynie do fazy wydruku.