Legenda o św. Wojciechu z Drzwi Gnieźnieńskich - wystawa

Od 16 do 20 września w naszym muzeum będzie gościła wystawa z Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie "Legenda o św. Wojciechu z Drzwi Gnieźnieńskich".

Chcąc przybliżyć historię Drzwi Gnieźnieńskich - jednego z najcenniejszych zabytków sztuki romańskiej w tej części Europy -
zapraszamy szkoły podstawowe i szkoły średnie do umawiania multimedialnych lekcji muzealnych w terminie od 16 do 20 września 2019 roku
pod numerem telefonu 68 475 08 35 lub 68 475 08 39 oraz mailowo: biuro@muzeumswiebodzin.pl

Czas trwania lekcji: 30-40 minut.