ZAPRASZAMY NA NASZ FACEBOOK, CODZIENNIE NOWE TREŚCI:

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 12 MARCA 2020 R. DO ODWOŁANIA MUZEUM REGIONALNE
W ŚWIEBODZINIE BĘDZIE NIECZYNNE DLA ZWIEDZAJĄCYCH. ZAWIESZONE ZOSTAJĄ WSZYSTKIE ZAPLANOWANE WYDARZENIA.

25 maja otwarcie Muzeum Regionalnego w Świebodzinie dla zwiedzających

Ferie zimowe w muzeum

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą kulturalną Muzeum Regionalnego w Świebodzinie na czas ferii zimowych.

Przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia dla grup półkolonijnych, przedszkoli oraz dla dzieci z rodzicami i młodzieży w formie otwartej.

Szczegóły oraz zapisy pod numerem telefonu 68 475 08 35 lub mailowo biuro@muzeumswiebodzin.pl

Szczegółowe zasady zwiedzania obowiązujące w okresie zagrożenia COVID-19
22MAJ

Szczegółowe zasady zwiedzania obowiązujące w okresie zagrożenia COVID-19

25 maja nowy termin otwarcia Muzeum Regionalnego w Świebodzinie
5MAJ

25 maja nowy termin otwarcia Muzeum Regionalnego w Świebodzinie

Po ostatnich decyzjach rządu przygotowujemy się do ponownego otwarcia muzeum. Wskazania Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jak i Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów zalecają określone przedsięwzięcia w ramach wdrożenia reżimu sanitarnego. Opracowujemy zatem nowy regulamin zwiedzania, bowiem bezpieczeństwo zwiedzających jest dla nas priorytetem.

Życzenia Wielkanocne
9KWI