Podsumowanie ferii zimowych 2020

Prosimy o wypełnienie ankiety przygotowanej przez Gminę Świebodzin dotyczącej zajęć w czasie ferii zimowych.

Dziękujemy wszystkim grupom oraz rodzicom z dziećmi, którzy odwiedzili muzeum w okresie tegorocznych ferii zimowych.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wycieczki po muzeum z przewodnikiem i warsztaty plastyczne pt. "Moja kartka pocztowa z dawnego Świebodzina" oraz przygotowane tematyczne prezentacje multimedialne a także zwiedzanie wystawy czasowej z przewodnikiem. W tym roku po raz pierwszy pojawiła się w muzeum oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych.