Pierwszy koncert z cyklu "Młodzi grają u siebie. Koncerty młodych artystów ze Świebodzina i okolic" - 20.03.2020 r.

20.03.2020 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Muzeum Regionalnego na pierwszy z dziewięciu koncertów realizowanych ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

Pierwszy koncert z cyklu "Młodzi grają u siebie. Koncerty młodych artystów ze Świebodzina i okolic" - recital Beaty Mikszy (Kardasz) - najpiękniejsze polskie piosenki już w tym miesiącu.

Zapraszamy serdecznie!

Wstęp wolny!